Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
                    
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Mieszkowicach
Egzaminy poprawkowa PDF Drukuj Email
Najpopularniejsze artykuły
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 czerwca 2013 12:15

 


 

 

Ogłoszenie


Informuję, że egzaminy poprawkowe odbędą się według następującego harmonogramu:

 

  • 26.08.2013 r. – matematyka, język polski, fizyka.
  • 27.08.2013 r. – język niemiecki

 


Dyrektor Gimnazjum Ryszard Lejman 

 

 
Uczciliśmy 74. rocznicę zakończenia drugiej wojny światowej PDF Drukuj Email
Migawki
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 maja 2019 12:40

 

Uczciliśmy 74. rocznicę

zakończenia drugiej wojny światowej

 

 

8 maja 2019 r. uczestniczyliśmy w uroczystych obchodach 74. rocznicy zakończenia drugiej wojny światowej. Odbyły się one na Siekierkowskim Cmentarzu Wojennym w Starych Łysogórkach.

 

Najpierw uczestniczyliśmy w uroczystej mszy świętej i apelu poległych, a następnie złożyliśmy wiązankę kwiatów przed pomnikiem Wdzięczności Żołnierzom 1. Armii Wojska Polskiego. Zapaliliśmy znicze na żołnierskich mogiłach, a następnie zwiedziliśmy Muzeum Pamiątek 1. Armii Wojska Polskiego i Dziejów Ziemi Mieszkowickiej - oddział Stare Łysogórki.

 Naszym przewodnikiem po nim był Pan Kamil Iwanowski - kustosz muzeum. Pod jego kierownictwem zwiedzilismy ekspozycję poświęconą działaniom wojennym,  kombatantom i  przeszłości Mieszkowic oraz wystawę etnograficzną. Obejrzeliśmy również wnętrze czołgu IS - 2.


Pani Elżbiecie Czerniawskiej dziękuję za wspólną opiekę nad uczniami, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas tych uroczystości. Panu Kamilowi Iwanowskiemu dziękuję za zaprezentowanie nam zasobów muzeum.

R. Rzepczak

 
Konto Rady Rodziców PDF Drukuj Email
Rada Rodziaców
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 września 2012 09:57

 


 

Uwaga szanowni rodzice


Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Mieszkowicach zachęca do wpłat na konto Rady Rodziców składki rocznej w wysokości 30 zł na pierwsze dziecko, natomiast 15 zł na każde kolejne dziecko z danej rodziny. Składki można przelewać elektronicznie, w tytule wpisując imię i nazwisko ucznia oraz klasę, a także ulicę Techników 4.

 

Nr rachunku bankowego Rady Rodziców:

42 9370 1033 0200 0736 4002 0002

Dziękujemy Zarząd Rady Rodziców 
Rozpoczęliśmy próby poloneza PDF Drukuj Email
Najnowsze
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 maja 2019 12:15

 

Rozpoczęliśmy próby poloneza 

W tym roku na zakończenie nauki w naszej szkole, zgodnie z tradycją szkoły podstawowej i gimnazjum, uroczyste wykonanie poloneza wspólnie zaprezentują ósmoklasiści i gimnazjaliści. Przygotowują się do tego podczas prób, które prowadzi Pani Mirosława Konarska i Pani Renata Walawender. Trzymamy za nich kciuki i życzymy jak najlepszego przygotowania się do tego bardzo ważnego wydarzenia.


 

R. Rzepczak

 
Maskotki dla dzieci w hospicjum PDF Drukuj Email
Nowiny
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2014 14:46

Zaproszenie do udziału w akcji na rzecz Hospicjum Dziecięcego w Szczecinie

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w akcji "Warto pomagać" na rzecz szczecińskiego hospicjum, które niesie pomoc chorym dzieciom. Potrwa ona od 10 stycznia do 14 lutego br.

Zgodnie z informacją, którą zamieszczono na plakatach wywieszonych w naszym Gimnazjum, w tym czasie przynosimy do szkoły maskotki, które wraz z Polską Kadrą Skoczków Narciarskich przekażemy na rzecz dzieci.

Pomysłodawcą i koordynatorem tego przedsięwzięcia jest Krzysztof Karolak. Zbiórkę maskotek prowadzi Samorząd Uczniowski.

 

 

Remigiusz Rzepczak
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 186